Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu

Ücretsiz Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 316 MB
  • Sürüm 1.0.12
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici CRAZY LABS BY TABTALE , G.P.
Sonuna kadar heyecan ve az da olsa gerilim yaratan bu çılgın kopya çekme oyunu 3. serisi ile giderek daha fazla ilgi çekmeye başlıyor.

 UYARI:BUNU OKULDA DENEMEYİN !

 Tom kendini bu çılgın okulda o kadar dahi zannediyor ki hiç kimseye aldırmadan her sınavda kopya çekmeye çalışıyor.3. serisinde farklı ders dalları da eklenerek oyuna gayet hoş bir çeşitlilik kazandırmayı başarmışlar.

 Öncelikle oyuna başlarken Tom ve Tammy adlı iki tane birbirinden farklı karakter bulunuyor.Size uygun ve hoşunuza giden bir tanesini seçip oyuna başlıyorsunuz.Amaç farklı ders gruplarından olan sınavlardan oldukça tehlikeli öğretmenlere yakalanamadan başarılı bir şekilde kopya çekerek işi bitirmek.Ne kadar hızlı ve başarılı kopya çekerseniz okulunuzun diğer öğrencilerini geçip daha çok puan toplayıp becerilerinizi geliştirebilirsiniz.Böylelikle bir sonraki gireceğiniz sınavlarda kopya açısından daha başarılı olup,sınavı daha erken ve kimseye yakalanmadan bitirime şansına sahip olursunuz.BU dahi okulunda gerçekten hiç hoşunuza gitmeyecek huysuz öğretmenler bulunuyor.Ha bide birbirinden çalışkan öğrenciler.Tabi bu öğrenciler sizden yüksek puan alıp size geçebiliyor.Ayrıca oyunda ekstra 100 zorlu seviye ve özel oyun modları bulunmakta.

 Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu  iOS işletim sistemine sahip tüm cihazlara uygundur.

 Haydi! Bu çılgın Tom'u huysuz öğretmenler karşısında yalnız bırakmayın.

Kopyacı Tom 3 - Dahi okulu indir